Muzyka, którą polecacie. Wykonawcy, których warto poznać.
Odpowiedz

Re: Kylie Minogue

08-05-2012, 21:00

No cóż. Podobnie bezsensowna składanka co ''Ultimate''. Typowo okazyjna płytka. ''Ultimate Kylie'' to porządna rzecz, a tutaj nie sposób było zawrzeć wszystkich ciekawych kompozycji, tym bardziej że prymat miały te bardziej komercyjne. Niestety moich największych ulubieńców z wyjątkiem ''Confide'' nie ma.

Re: Kylie Minogue

25-05-2012, 9:09

Witajcie!

Światowa (pra)premiera (dostępne od 60 minut): Teledysk Kylie Minogue, promujący nowy singiel "Time Bomb" oraz album "The Best Of Kylie"...

Kylie Minogue - Time Bomb



uhmm... :D

Re: Kylie Minogue

25-05-2012, 16:28

Taki sobie.

Re: Kylie Minogue

28-05-2012, 20:45

Obrazek

Bogini Piękna, Symbol Sexu, Ikona Stylu, jedyna w swoim rodzaju i wzór do naśladowania dla wielu kobiet - Kylie Minogue, obchodzi dziś swoje urodziny...

Obrazek

Dużo zdrowia, szczęścia, miłości i radości,
dalszych sukcesów w życiu zawodowym
i jeszcze większej liczby Wielbicielek/Wielbicieli!
- M.


Obrazek


Ps.

Kylie Minogue - Timebomb*


* Od światowej premiery klipu, minęły zaledwie 3 dni, a tu już blisko 2.000.000 odsłon - extra! :D "Timebomb" - kolejnym #1, w wyjątkowo bogatej dyskografii Księżniczki Pop?! :D

Re: Kylie Minogue

06-07-2012, 18:07

Obrazek

Reszta tutaj: klik

Re: Kylie Minogue

06-07-2012, 19:00

Bezwstydna...

Re: Kylie Minogue

25-09-2012, 11:42

Witam Was!

Jeszcze gorące...

Kylie Minogue - Flower


Kylie Minogue - Flower (live at BBC Proms, Hyde Park, London)


... :oops: :D

Nagranie "Flower" (wersja 2012), znajdzie się na nowym albumie Kylie Minogue - "The Abbey Road Sessions"* - premiera 29 października!
"The Abbey Road Sessions", to orkiestralne wersje najpopularniejszych nagrań w dorobku Księżniczki Pop. Wśród szesnastu rekonstrukcji, znajdą się m.in: "The Locomotion", "I Should Be So Lucky", "Never Too Late", "Better The Devil You Know", "Can't Get You Out Of My Head", "Slow", "All The Lovers"... Specjalnie na to wydawnictwo Nick Cave :P nagrał na nowo swoje wokale w "Where The Wild Roses Grow".


* Brakuje mi przepięknego Duetu: Kylie Minogue feat. Jason Donovan oraz przecudownej kompozycji "Especially For You"! :(

Tracklista:
1. 'All The Lovers'
2. 'On A Night Like This'
3. 'Better The Devil You Know'
4. 'Hand On Your Heart'
5. 'I Believe In You'
6. 'Come Into My World'
7. 'Finer Feelings'
8. 'Confide In Me'
9. 'Slow'
10. 'The Locomotion'
11. 'Can't Get You Out Of My Head'
12. 'Where The Wild Roses Grow'
13. 'Flower'
14. 'I Should Be So Lucky'
15. 'Love At First Sight'
16. 'Never Too Late'


Cdn...

Re: Kylie Minogue

27-09-2012, 22:56

Tracklista Abbey Sessions znakomita ! czekam niecierpliwie. mam wrażenie, że KYLIE jest bardzo niedoceniona - ma dorobek ciekawszy chyba niż Madonna.

Re: Kylie Minogue

30-09-2012, 21:28

Witam ponownie!

verybilingual napisał(a):Bezwstydna...

:D

Uwaga, wyjątkowo gorący materiał! Dozwolone od lat 18-tu! :oops: :D

(Kinky) Kylie...


(klik :arrow: "Obejrzyj w YouTube")

Katerina Jebb - Lucid TV Paris: Hot & Sexy Kylie Minogue


... uhmm... :oops: :D


Nie musicie mi dziękować! ;)

Re: Kylie Minogue

25-10-2012, 21:46

Uwielbiam Kylie, ale raczej tą taneczną, ta nowa płyta mi nie podchodzi (znam próbki). Może jak usłyszę całość to będzie lepiej? Na pewno mi się podobają "Time Bomb" i "Afrodyta" i liczę, że nowa premierowa płyta pójdzie właśnie w tym kierunku.
Odpowiedz