Muzyka, którą polecacie. Wykonawcy, których warto poznać.
Odpowiedz

Michael Jakckson [*]

26-06-2009, 10:10

Michael Jackson nie żyje. Był wielki, a ludzie nawet nie zdawali sobie z tego sprawy. Żegnaj.

Obrazek
Ostatnio edytowano 26-06-2009, 13:01 przez verybilingual, łącznie edytowano 1 raz

Re: Michael Jakckson [*]

26-06-2009, 10:48

Witam!

O śmierci Michael'a Jackson'a, dowiedziałem się z serwisu informacyjnego na Yahoo! UK & Ireland - i to krótkie info: "Michael Jackson dies at 50!". Na początku pomyślałem, że to taki żart... :? Ale kiedy przekonałem się, że to prawda - od razu (tj. o godz. 3:02 am), wysłałem SMS do mojego Kolegi Artura (wielkiego Fana Króla Popu). Treść SMSa: "Witaj Artur! W serwisie Yahoo!, pojawiło się info: "Michael Jackson dies at 50!". Niestety, to prawda - Twój największy Idol - nie żyje! :( Współczuję Ci!". A Kolega Artur odpisał mi (jeszcze w nocy): "Dzięki. :( (...) Pokój JEGO DUSZY!".

Michael Jackson - to 750 milionów sprzedanych płyt... niesamowity wynik!!!

Na razie!

Re: Michael Jakckson [*]

26-06-2009, 12:34

[*] :(

Re: Michael Jakckson [*]

26-06-2009, 20:07

Choć nie byłem jakimś dużym fanem dokonań MJ, to trzeba przyznać uczciwie, iż przynajmniej kilkanaście Jego utworów to dzieła wybitne, nawet ponadczasowe...
THRILLER, BEAT IT, DIRTY DIANA, SMOOTH CRIMINAL, EARTH SONG, BILLIE JEAN, BAD, HEAL THE WORLD, MAN IN THE MIRROR, I JUST CAN'T STOP LOVING YOU, STRANGER IN MOSCOW, LIBERIAN GIRL, WHO IS IT, GIVE IN TO ME ...
To była legenda, która umarła...
Zarazem zostawiając po sobie świetne nagrania.
Tego się trzymajmy... :(
R.I.P. [*]

Re: Michael Jakckson [*]

26-06-2009, 20:57

Rozne rzeczy mozna pisac i mowic o "Jacko", ale tego co osiagnal nie odbierze mu nikt... Nawet jego fanaberie nie sa w stanie przekreslic tych dokonan i wielomilionowej rzeszy fanow, ktorych wokol siebie zgromadzil... [*] [*] [*]

Re: Michael Jakckson [*]

29-06-2009, 16:03

Mnie osobiście ,będzie się kojarzyć Michael z Yankovichem. Przeróbka świetna. :lol:
Ostatnio edytowano 11-07-2009, 18:05 przez Wiewiórka, łącznie edytowano 1 raz

Re: Michael Jakckson [*]

30-06-2009, 14:36

Był czy nie byl wielkim artystą (skłaniałabym się bardziej ku stwierdzeniu, że był po prostu dobrym i przebojowym twórcą, a 'geniusz' to trochę przesada), niemniej jednak szkoda gościa.. w sumie w pewnym sensie on już dużo wcześniej odszedł.. Nie przepadałam za jego piosenkami, więc nie będę się silić na wielki szok, bo to byłaby hipokryzja.. :( Przykre, jak przykro jest, gdy ktokolwiek umiera... współczuję fanom MJ.

[*]

Re: Michael Jakckson [*]

30-06-2009, 14:57

Podzielam Twoją wypowiedz miharu w 100% ;)

Re: Michael Jakckson [*]

01-07-2009, 17:56

Mnie zastanawia jedno:
Dlaczego, gdy żył ludzie nie kupowali jego płyt tak chętnie?
W minioną niedzielę aż sześć jego utworów było w Top 40 w Wlk. Brytanii.
W tym tygodniu może być jeszcze więcej.

Re: Michael Jakckson [*]

01-07-2009, 20:50

To dobra okazja by przypomniec sobie jego dokonania. Ja sam ostatnio czesto go slucham. Poza tym ludzie raczej zawsze chetnie kupowali jego nagrania, zawsze byl na #1.
Odpowiedz