Muzyka, którą polecacie. Wykonawcy, których warto poznać.
Odpowiedz

Nowa Płyta A-ha

15-11-2009, 11:13

Hej :) jak w temacie szukam files do tego :)

Re: Nowa Płyta A-ha

15-11-2009, 20:16

W empiku, albo Media... ;)
Słabe to nowe A - HA. Totalny plagiat z lat 80tych w gorszej wersji. :(
To był kiedyś bardzo dobry zespół... :cry:

Re: Nowa Płyta A-ha

15-11-2009, 20:28

to dla żony :)

Re: Nowa Płyta A-ha

15-11-2009, 20:31

Aaaa...
Rozumiem... ;)
Pozdro... :)

Re: Nowa Płyta A-ha

16-11-2009, 21:34

Hmm, właśnie też bym sobie tej nowej płytki posłuchała, w radiu krąży od jakiegoś czasu chyba jeden kawałek, ale średnio porywający... jednak wolę te starsze klimaty z lat 80, co nie zmienia faktu że jestem jej ciekawa.

Re: Nowa Płyta A-ha

18-11-2009, 13:23

Wczoraj byliśmy na koncercie A-ha w Łodzi. Nie jestem fanką, ale koncert bardzo mi się podobał. Prawie dwie godziny z zestawem hitów, 4 piosenki na bis, w tym oczywiście "Take on me" na sam koniec. Strona wizualna - świetna, muzyczna również. Na pewno chętniej sięgnę po ich muzykę.
Darek spędził za to koncert w pozycji niemieckich fanów PSB (sąsiadów Konrada na koncercie w Berlinie) :) no cóż A-ha, to nie PSB ;)

Organizacja ok. Pewien napity jak bączek fan z Poznania - bardzo nie ok. Po występie Afromental krzyczał, że występ A-ha to oszustwo,
bo nie było "Take on me" :o
Na grzeczną moją uwagę: "czy mógłby się pan wreszcie zamknąć?" (no może trochę podniosłam głos..) jednak się zamknął :shock:
i na pierwsze 15 czy 20 minut występu A-ha zniknął... Dobrze, że to NIE był typowy fan z Poznania ;)

Zdjęcie0184.jpg
A-ha w Łodzi
Zdjęcie0184.jpg (49.59 KiB) Przeglądane 2421 razy

Re: Nowa Płyta A-ha

18-11-2009, 18:57

Proszę Cię Magdaleno, nie pisz nic o ~afromental...
Nie cierpię tych szpanerów, precz z nimi !!!
Nawet nie zasługują - " na pohybel"... To za mała kara na takich **artystuf**. ;)

Re: Nowa Płyta A-ha

18-11-2009, 20:00

a co z files ?? ;)

Re: Nowa Płyta A-ha

19-11-2009, 0:03

Magdalena napisał(a):[...]Dobrze, że to NIE był typowy fan z Poznania ;)



Dziekuje, Magdu :D

Bylebym tylko nie przyjal pozycji "niemieckich sasiadow Konrada" na koncercie PSB w Berlinie :lol:

Re: Nowa Płyta A-ha

19-11-2009, 8:55

dafio-cat napisał(a):Proszę Cię Magdaleno, nie pisz nic o ~afromental...
Nie cierpię tych szpanerów, precz z nimi !!!
Nawet nie zasługują - " na pohybel"... To za mała kara na takich **artystuf**. ;)


O Afromental usłyszałam dopiero przy okazji koncertu A-ha ;) Jako support sprawdzili się świetnie.
Nie jest to moja ulubiona muzyka, więc jej nie słucham. A że ktoś ich słucha/promuje/pisze o nich?
To rzecz gustu, każdy ma inny i niech tak będzie. W końcu nie przymusu słuchania, czy niesłuchania różnych wykonawców.
A Afromental niech sobie śpiewa (czy raczej wykonuje muzykę) na zdrowie.
Odpowiedz