Muzyka, którą polecacie. Wykonawcy, których warto poznać.
Odpowiedz

Re: Nowa Płyta A-ha

19-11-2009, 9:46

Magdalena napisał(a):O Afromental usłyszałam dopiero przy okazji koncertu A-ha ;) Jako support sprawdzili się świetnie.

Przed warszawskim koncertem Pet Shop Boys (w 2006 roku), rozmawiałem z Wojtkiem "Łozo" Łozowskim z Afromental - to bardzo miły koleś, ponieważ podał mi rękę, dał mi swój autograf i obiecał, że na antenie MTV (Polska), pojawi się relacja z występu Pet Shop Boys na Służewcu... i dotrzymał słowa! 8-) :) "Łozo" to ex-VJ MTV.

Dla zainteresowanych - zdjęcia i filmiki z koncertu A-ha, w łódzkiej Atlas Arenie, 17.11.2009:
http://www.nolimits.media.pl/?p=335
Słyszałem, że przed samym występem A-ha, cena biletu za... 30 PLN! :o
Ostatnio edytowano 22-11-2009, 7:48 przez Petek, łącznie edytowano 1 raz

Re: Nowa Płyta A-ha

19-11-2009, 10:14

Może i tak - połowa płyty była w końcu pusta. A my mieliśmy bilety za darmoszkę :) Darek wygrał na lpmn :)

Re: Nowa Płyta A-ha

19-11-2009, 17:37

W temacie - afromental...
Wystarczy zobaczyć ich obciachowe teledyski, itp...
Szpan do kwadratu- fura , komóra, lala, dżokejka oczywiście do tyłu, muza made in USA.
Prywatnie może i jest super. Ale ja bazuję na tym jak "oni" się wypromowali...
Pozdro... :)
P.S. Uważam że Norwedzy, mimo to że ostatnia płyta A-Ha jest wg mnie słaba( całokształt zaś potężny) - zasłużyli na dużo lepszy support niż afromental...
Jest wielu lepszych polskich wykonawców...( muzycznie).
Edit: Sorry... :( ;)
- zapomniałem o łańcuchach na szyjach tych gwiazd... :twisted:
Dobra, napiszę całą prawdę dlaczego nie lubię takich tworów jak afro- coś tam.
Ponieważ to są sztuczne twory. Czy coś TEN Wojtek wniósł nowego, pozytywnego do polskiej sceny muzycznej??? Wg mnie tylko wniósł swoja promocję. Co z tego, że jest "miły", chyba na pokaz...
Wiadomo, tańczył w TV - czyli promocja...
No i co więcej zrobił, żeby MUZYCZNIE Go, Ich cenić. Naprawdę NIC.
Też byłem na Służewcu w 2006 roku, i widziałem i słyszałem byłego prezentera MTV. I mam zupełnie Inne odczucia niż PETEK( sorry).
NIGDY bym do tego gościa nie podszedł po autograf, i nie podejdę... :lol:

Re: Nowa Płyta A-ha

20-11-2009, 19:46

DZięki Dx2 :)

Re: Nowa Płyta A-ha

22-01-2010, 17:24

dafio-cat napisał(a):W temacie - afromental...
Wystarczy zobaczyć ich obciachowe teledyski, itp...
Szpan do kwadratu- fura , komóra, lala, dżokejka oczywiście do tyłu, muza made in USA.
Prywatnie może i jest super. Ale ja bazuję na tym jak "oni" się wypromowali...
Pozdro... :)
P.S. Uważam że Norwedzy, mimo to że ostatnia płyta A-Ha jest wg mnie słaba( całokształt zaś potężny) - zasłużyli na dużo lepszy support niż afromental...
Jest wielu lepszych polskich wykonawców...( muzycznie).
Edit: Sorry... :( ;)
- zapomniałem o łańcuchach na szyjach tych gwiazd... :twisted:
Dobra, napiszę całą prawdę dlaczego nie lubię takich tworów jak afro- coś tam.
Ponieważ to są sztuczne twory. Czy coś TEN Wojtek wniósł nowego, pozytywnego do polskiej sceny muzycznej??? Wg mnie tylko wniósł swoja promocję. Co z tego, że jest "miły", chyba na pokaz...
Wiadomo, tańczył w TV - czyli promocja...
No i co więcej zrobił, żeby MUZYCZNIE Go, Ich cenić. Naprawdę NIC.
Też byłem na Służewcu w 2006 roku, i widziałem i słyszałem byłego prezentera MTV. I mam zupełnie Inne odczucia niż PETEK( sorry).
NIGDY bym do tego gościa nie podszedł po autograf, i nie podejdę... :lol:

Wolałbym kupić album oryginalnej i znakomicie zapowiadającej się grupy Afromental, niż sztucznego i dziwacznego twora, jakim jest - Marilyn Manson!!! :P Marilyn Manson, to Twój idol, prawda? :lol: :P Marilyn Manson, to największa cio** show-biznesu!!! :P

Re: Nowa Płyta A-ha

22-01-2010, 17:29

Jesli chodzi o Marlyn Manson - to w swoim fachu gosc jest beznkokurencyjny. jest niesamowicie wyrazisty i specyficzny - mozna go lubic badz nie (ja go nie slucham), ale trzeba mu oddac, ze potrafil stworzyc wizerunek na medal - zna go kazdy, nawet jesli nigdy nie slyszal zadnego kawalka tej grupy(tu rowniez kwestia gustu - czy sie on podoba czy nie). Moj znajomy powiedzial kiedys komentujac ktoras z pomniejszych gwaizdek - "Robisz skandal? Zrob to z klasą, jak Marlyn Manson."

Re: Nowa Płyta A-ha

22-01-2010, 17:30

Petek... :(
Zważ na to co piszesz... :!:
MM to nie mój idol,po prostu staram się być obiektywny co do albumów...
Pozdrawiam Cię...
A wiesz co myślę o Afromental...
Karierowicze, bez krzty talentu... :idea: :!: :!: :!:

Re: Nowa Płyta A-ha

22-01-2010, 17:37

Dafio-cat - jeżeli Marilyn Manson nie jest Twoim idolem, to przepraszam i dziękuję!!! ;) :)

Re: Nowa Płyta A-ha

22-01-2010, 18:06

Petek napisał(a):Marilyn Manson, to największa cio** show-biznesu!!! :P


EE, może i jest cio**, ale za to bezkonkurencyjnym.
Zrobił coś innego, w swoim stylu. Miał na myśli szokować, prowokować i wywoływać skandale, budzi skrajne emocje, ale o to mu przecież chodziło!
Jest filozofem, bardzo inteligentnym, właśnie dzięki tej inteligencji stał się ekscentryczny i szalony.
Nie jestem jego fanką, ale myślę, że, aby to zrozumieć - trzeba go poznać jako człowieka, a nie jako postać która ukazują media.

Re: Nowa Płyta A-ha

01-02-2010, 13:18

Hejka

Jakoś ostatni nie miałem czasu aby wysłuchać nowej płyty a-ha..
Nawet jej nie kupowałem .kumpel mi ja zgrał i wczoraj dopiero przesłuchałem sobie ja.
Aż takim miłośnikiem tego zespołu nie jestem -a szkoda. Fajnie się go słuchało w latach 80.
Porównam tą płytę tak:

Wchodzisz do sklepu perfumeryjnego żeby zakupić jakiś fajny zapach. Ale po dłuższym pobycie wszystko tak samo pachnie i nie widzisz żadnej różnicy tak jest w przypadku tej
płyty.

Data wydania: 19 czerwca 2009r.
Obrazek
1. The Bandstand
Words by Paul Waaktaar-Savoy
Music by magne f and Paul Waaktaar-Savoy
2. Riding The Crest
Words by Paul Waaktaar-Savoy
Music by magne f and Paul Waaktaar-Savoy
3. What There Is
Words by Paul Waaktaar-Savoy
Music by magne f and Paul Waaktaar-Savoy
4. Foot Of The Mountain
Words by magne f and Paul Waaktaar-Savoy
Music by magne f, Paul Waaktaar-Savoy and Martin Terefe
5. Real Meaning
Words by Paul Waaktaar-Savoy
Music by magne f and Paul Waaktaar-Savoy
6. Shadowside
Words and music by Paul Waaktaar-Savoy
7. Nothing Is Keeping You Here
Words and music by Paul Waaktaar-Savoy
8. Mother Nature Goes To Heaven
Words and music by Paul Waaktaar-Savoy
9. Sunny Mystery
Words and music by magne f
10. Start the Simulator
Words and music by Paul Waaktaar-Savoy
Ostatnio edytowano 02-10-2010, 20:00 przez Wiewiórka, łącznie edytowano 1 raz
Odpowiedz