Muzyka, którą polecacie. Wykonawcy, których warto poznać.
Odpowiedz

Liza Minnelli

24-04-2010, 21:19

Obrazek

01 - I Want You Know
02 - Losing My Mind
03 - If There Was Love
04 - So Sorry, I Said
05 - Don't Drop Bombs
06 - Twist In My Sobriety
07 – Rent
08 - Love Pains
09 - Tonight Is Forever
10 - I Can't Say Goodnight

Kod:
http://r@pidshare.com/files/379713324/Results_Liza_Minnelli.rar.html


Re: Liza Minnelli

25-04-2010, 20:23

Świetna płyta, też ja mamy :)
Uwielbiam "Losing my mind" :)

Re: Liza Minnelli

26-04-2010, 11:11

Tak faktycznie Losing My Mind ,chyba wyróżnia się na tej płycie. Don't Drop Bombs tak samo jest ciekawa. Rent zdecydowanie jest lepsza w wykonaniu Pet shop boys. Neil wypowiadał się wielokrotnie że ta piosenka jest napisana dla kobiety. Tonight Is Forever
zdecydowanie PSB.

Re: Liza Minnelli

26-04-2010, 14:04

Bardzo dobry album! Praktycznie kazdy kawalek zasluguje na wyroznienie! Pamietam jak uslyszalem go po raz pierwszy jak mialem jakies 7 lat, nie mialem zielonego pojecia o produkcji, itp sposobach wspolpracy miedzy artystami i bylem bardzo zaskoczony jak uslyszalem ze ktos inny spiewa znane mi juz wtedy Rent :shock: Jakas babka ukradla Rent PSB?? :D
Jednym z moich faworytów na tym albumie jest "Tonight Is Forever".

Re: Liza Minnelli

26-04-2010, 15:28

ralph napisał(a):Jednym z moich faworytów na tym albumie jest "Tonight Is Forever".



Dla mnie zdecydowanie za wolna ;) :roll:

Re: Liza Minnelli

26-04-2010, 17:03

Ja uwielbiam obydwie wersje! Zwlaszcza wolna wersje ze wstepu do Discovery - to juz absolutna doskonałość!

Re: Liza Minnelli

27-04-2010, 22:26

Wspaniała płyta! Ktoś Was kupił może tę kilkupłytową reedycję sprzed kilku lat ? Ja nie mam.

Re: Liza Minnelli

27-04-2010, 23:09

Rzecz raczej średniawa. ''Losing My Mind'' lubię, ale w wersji PSB...na tyle, że gości w top 10 moich ulubionych kawałków od nich.

Re: Liza Minnelli

27-04-2010, 23:50

"Losing my mind" wolę po stokroć w wersji Lizy :)

a z mniej znanych kawałków - bardzo lubię "Love Pains" i remixy "Don't drop bombs" :)

Re: Liza Minnelli

28-04-2010, 19:23

Hm. Lubię L. Minnelli zwłaszcza za role w filmie Kabaret. Płyta powiedziałabym taka sobie. Przez czały czas mam wrażenie jakby pani Minnelli miała wadę wymowy (mówiąc dokładniej sepleniła) Zwłaszcza w utworze Don't Drop Bombs. Momentami słuchając tej płyty odczuwam ból zebów. Jej głos nijako nie pasuje do wykonywanych utworów.Rezultat Results jest katastrofalny. Cóż moim zdaniem Liza Minelli dużo lepiej brzmi w piosenkach napisanych na długo wcześniej przed jej urodzeniem. Osobiście dużo bardziej podoba mi się Dusty Springfield i album Reputation. W którym PSB są twórcami pieciu genialnych utworów.
Odpowiedz