Muzyka, którą polecacie. Wykonawcy, których warto poznać.
Odpowiedz

Re: PET SHOP BOYS ALTERNATIVE PARTY 2010

25-10-2010, 23:16

wiesz Tomek, jak widzę, tych moich konkretnych propozycji jest ok.20 piosenek,a to nie zapełniłoby pewnie nawet 2 godzin grania muzy...myślę, że jest jednak spore pole do manewru.
mimo wszystko PSB to chyba procentowo będzie sporo?
oczywiście nie ja jestem organizatorem i mogę mieć tylko życzenia :D
co do wizualizacji, jeżeli się mylę proszę wyprowadzić mnie z błędu, ale praktycznie wszystko ma jakiś swój obraz na youtube ( nie wiem, jak to może być z prawami autorskimi - ale skoro jest ogólnie dostępne, to chyba nie ma w ogóle problemu) ale moja myśl jest taka - żeby takie obrazy z youtube wykorzystać, to chyba najprostsze rozwiązanie; albo jeszcze prościej - to przykład z jednej impezy dm, gdy znajomy puścił after the event a na telebimie pokazała się jedna z okładek z Somewhere, złączone w całość połówki twarzy Neila i Chrisa.

12 listopada, jednak nie jest wolny :? na razie nic nie wiem

ps. mam jeszcze pytanie, bo patrzę , patrzę i nie widzę informacji...w jakich godzinach planowana jest impreza?
prawdę powiedziawszy przejrzałem różne strony i nawet nie znalazłem info, w jakich godzinach pub jest czynny ( były tylko zajawki odnoszące się do wcześniejszych imprez, w stylu "start imprezy o 21", "start o 22"; "czas otwarcia lokalu 11" ? )

Re: PET SHOP BOYS ALTERNATIVE PARTY 2010

28-10-2010, 11:18

Witam!

tomo napisał(a):Jasne, Petek, możesz zamieścić tekst i moje dane na forum DM. Może kogoś to zainteresuje. Jesteśmy w trakcie tworzenia playlisty i kawałki DM też są przewidziane.

Dziękuję za odpowiedź! Zamieściłem wszystko na Forum Depeche Mode. Zgłosiły się pierwsze chętne osoby:
http://depechemode-forum.pl/viewforum.p ... 4d13e7381c

Przyjemnego dnia!

Re: PET SHOP BOYS ALTERNATIVE PARTY 2010

28-10-2010, 15:07

Witam

Chciałbym Was poinformować, że z przyczyn niezależnych od nas impreza nie może się odbyć w planowanym terminie. Był on wcześniej ustalony z właścicielem klubu, jednak podczas wczorajszej rozmowy okazało się, że owszem możemy zrobić imprezę, ale w innym terminie, bo ten z różnych powodów nie jest dla niego dogodny. Zaproponował nam termin między 7a 15 grudnia.

Przepraszamy za powstałe zamieszanie, wynikło ono z niezależnych od nas przyczyn.

O dokładnym terminie imprezy poinformujemy w ciągu kilku najbliższych dni.

Pozdrawiam
tomo

P.S. Wielkie dzięki Petek za umieszczenie postu na forum DM. Prosiłbym Cię również o zamieszczenie tej informacji.

Re: PET SHOP BOYS ALTERNATIVE PARTY 2010

28-10-2010, 15:27

Szkoda....

Re: PET SHOP BOYS ALTERNATIVE PARTY 2010

29-10-2010, 17:52

Witam!

tomo napisał(a):P.S. Wielkie dzięki Petek za umieszczenie postu na forum DM. Prosiłbym Cię również o zamieszczenie tej informacji.

Nie ma za co dziękować - trzeba promować Nasz wyjątkowy Duet i wszystko, co z Nim związane! :) Zrobiłem to, o co prosiłeś.

Na razie!

Re: PET SHOP BOYS ALTERNATIVE PARTY 2010

25-11-2010, 1:51

Udało nam się wreszcie, pomimo różnych trudności, ustalić ostateczny termin imprezy.

Zapraszamy wszystkich chętnych 3 GRUDNIA 2010 na godzinę 19.00 do klubu CARPENTER INN w OLSZTYNIE (adres: Stare Miasto 3)

Pozdrawiam
T.

Obrazek
Ostatnio edytowano 29-11-2010, 15:08 przez tomo, łącznie edytowano 1 raz

Re: PET SHOP BOYS ALTERNATIVE PARTY 2010

25-11-2010, 17:53

Mam rozumieć że to ostateczny termin. ;) Niestety nie będę mógł przyjechać :( bo w grudniu zawalą mnie ludzie robotą przed świętami. Ciężkie jest życie wiewióra listonosza. :roll:

Re: PET SHOP BOYS ALTERNATIVE PARTY 2010

27-11-2010, 15:39

jestem całym serduchem za taką imprezą, to bez dwóch zdań;
ciekawi mnie jak to wyjdzie i jaka będzie frekwencja...bo mimo wszystko to też jest ważne;
trochę szkoda, że to w piątek.

Re: PET SHOP BOYS ALTERNATIVE PARTY 2010

27-11-2010, 23:23

Zdaję sobie sprawę, że termin nie jest dobry, zwłaszcza dla osób przyjezdnych, ale niestety to jest jedyny termin kiedy możemy to zrobić.
Mimo wszystko, gorąco zapraszam. Może w jakiś sposób uda Wam się dotrzeć.

Re: PET SHOP BOYS ALTERNATIVE PARTY 2010

29-11-2010, 9:34

Obrazek

Informacja o piątkowej imprezie z dzisiejszej Gazety Olsztyńskiej.

Jeszcze raz gorąco zapraszam!
Odpowiedz