Alphaville

Muzyka, którą polecacie. Wykonawcy, których warto poznać.

Moderatorzy: verybilingual, Dx2

Alphaville

Postprzez Peter » 19-11-2010, 13:40

Dzisiaj się ukazuje nowy album po 13 latach o tytule "Catching Rays On Giant" Jak dla mnie takie sobie to jest, owszem kilka piosenek to bardzo wysoki poziom, ale to nie to co było na początku. Płyta na 4. Więcej napiszę jak dogłębniej się wsłucham. Mi głos Golda do złudzenia przypomina wokal Mortena Harketa.... :shock:
Nie znoszę tylko "Gravitation Breakdown" a fajne jest "Carry your flag" czy "Call me" czy pierwsza piosenka. "Phantoms" też niezłe.
Peter
 

Re: Alphaville

Postprzez eliks » 21-11-2010, 23:31

Uwielbiam Alphaville, uwielbiam też a-ha - i głosy Golda i Harketa rozpoznam wszędzie, nawet po ciemku :) ale podobieństwa nie dostrzegam, poza tym że obaj panowie, oprócz ciekawej barwy, mają naprawdę niezłą skalę.

Nowego albumu Alpha jeszcze nie słyszałem, ale nadrobię :) Tymczasem muszę przyznać że "Forever Young" (album) po latach brzmi lepiej niż myślałem. Genialna, perfekcyjna płyta!
"The land of dreams is better far
Above the light of the morning star"
Avatar użytkownika
eliks
Single / Discoteca
 
Posty: 1442
Dołączył(a): 20-03-2009, 11:58
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 34
Sex: Petshopboy

Re: Alphaville

Postprzez Peter » 06-11-2012, 16:55

Jakieś podobieństwo jest, ponoć wydają nową płytę "Strange Attractor". Premiera planowana na 2013. Byle by nie było 1000000 odsłony "Carry Your Flag" a może być albumowe "Sweet Dreams".
Peter
 


Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość