Muzyka, którą polecacie. Wykonawcy, których warto poznać.
Odpowiedz

Re: PET SHOP BOYS ULTIMATE & BRIT PARTY 2011

18-03-2011, 0:21

tomo napisał(a):Największym wydarzeniem było pojawienie się Sebastiana, nie ukrywajmy, gwiazdy wieczoru.


Bzdura :!: :) Ja co najwyżej byłem przysłowiową "kropką nad i" w [i]vencie znakomicie przygotowanym przez Tomka i Dackarda ;)

Kiedy stanąłem przed wejściem do "Carpenter Inn", z lokalu dobiegły mnie dźwięki "Always on my mind" - jak ten wieczór mial się nie udać, skoro przywitała mnie piosenka, od której zaczęła się moja przygoda z Pet Shop Boys.. :?: (dzięki track-liście wstawionej przez Tomka możecie policzyć ile się spóźniłem na imprezę :P )
Ledwo przekroczyłem próg lokalu i wzrokiem zacząłem szukać w tłumie Tomka, podchodzi do mnie jakiś uśmiechnięty kolega i mówi: "No cześć, nareszcie jesteś :!:" :? Patrzę na zawodnika, ewidentnie gościa nie znam, a on kontynuuje: "Długo jechałeś, ale nie dziwię się, z Poznania kawał drogi" :shock: Zamurowało mnie. Grzecznie pytam kolegę skąd się znamy.. :?: A on odpowiada: "80% osób na tej sali Cię zna, więc się nie dziw" :shock: Wtedy zamurowało mnie po raz drugi, jak się okazało nieostatni tego wieczoru... :)

Tomek przygotował film, który mnie bardzo przypomina "Life in a pop", ale jest bogatszy w pełne wersje chronologicznie ułożonych teledysków oraz poprzedzające je wstawki skutecznie budujące napięcie (np. scena z "It Couldn't Happen Here", w której występuje pilot czytający książkę, a Wy już wiecie, że "już za chwileczkę, już za momencik" TWO DIVIDED BY ZERO :!: :D ) Zawsze mi się wydawało, że tylko my, fani, jesteśmy w stanie usiedzieć na tyłku dwie i pół godziny oglądając teledyski Pet Shop Boys. Byłem w wielkim błędzie. Widziałem twarze ludzi niezwiązanych muzycznie z PSB, być może przypadkiem obecnych tego wieczoru w "Carpenter Inn", wpatrzone nieruchomo w ekran i śledzące film do ostatniej jego minuty... Byłem pod wielkim wrażeniem... :o Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie również niezwykle żywiołowa reakcja publiczności na teledyski "It Couldn't Happen Here '10" i "Making-of..." tym bardziej, że zdecydowana większość gości widziała je wcześniej już niejeden raz...
To była naprawdę super impreza, cieszę się że udało mi się na nią dotrzeć - w mojej pamięci na zawsze będzie wiązała się z niezapomnianym weekendem w Olsztynie i dzięki temu zapamiętam jej niepowtarzalny klimat 8-)

Zdradzę Wam jeszcze na koniec, że Tomek pokazał mi kilka minut roboczych ujęć do "Zlotumentary". Trudno mi wyrazić jak wielkie zrobiło to na mnie wrażenie - mogę sobie tylko wyobrażać efekt końcowy, ale dzisiaj wiem na pewno, że ten film trzeba poraz pierwszy obejrzeć w zlotowym gronie szczególnie po to, by przez kolejne lata oglądać go poraz kolejny, i znowu, i znowu...
Premiera 24 czerwca w Osadzie Zabrodzin :!: :)

Re: PET SHOP BOYS ULTIMATE & BRIT PARTY 2011

18-03-2011, 1:01

gun_boy napisał(a): w mojej pamięci na zawsze będzie wiązała się z niezapomnianym weekendem w Olsztynie i dzięki temu zapamiętam jej niepowtarzalny klimat 8-)

To nic że podkręcali mi wszystkie koła w samochodzie to taka miejscowa gościnność. :P :D

Re: PET SHOP BOYS ULTIMATE & BRIT PARTY 2011

18-03-2011, 1:32

Chyba u Ciebie :lol:

Re: PET SHOP BOYS ULTIMATE & BRIT PARTY 2011

18-03-2011, 22:27

Seba, jak zawsze fajnie opisał to niecodzienne wydarzenie;
a ja tylko wyrażę nadzieję, że na trzecią , kolejną imprezę, uda już się nam dotrzeć

Re: PET SHOP BOYS ULTIMATE & BRIT PARTY 2011

19-03-2011, 0:23

Nie będziesz miał wyjścia :D
Trzecia impreza podobno odbędzie się w gdyńskiej Bohema Jazz Club :)
Tam chyba dotrzesz..:?: ;)

Re: PET SHOP BOYS ULTIMATE & BRIT PARTY 2011

23-03-2011, 10:05

:shock:
ale z akcentem na "podobno" ? ;)
lokal znajduje się w centrum Gemini, nie tylko w mojej opinii BJC to raczej snobistyczne miejsce ( co oczywiście nie musi oznaczać niczego złego);
warto mieć na uwadze, że w dniu w którym gra Arka, po meczu, na Skwerze, w owym centrum i w całej tej okolicy może troszkę być żółto-niebieskiego towarzystwa pod wpływem;
Odpowiedz