Muzyka, którą polecacie. Wykonawcy, których warto poznać.
Odpowiedz

Re: Depeche Mode

27-07-2013, 14:48

był mój brat z parą znajomych...potwierdza, że było świetnie

a propos recenzji eliksa...Andy ponoć coś tam pograł :)

Re: Depeche Mode

27-07-2013, 15:21

balshoy napisał(a):a propos recenzji eliksa...Andy ponoć coś tam pograł :)


Głównie czarował rękami w powietrzu. Ale to prawda - kilka melodii było jego.

ps. słucham właśnie "In your memory" - brakuje mi Alana - byłbym w siódmym niebie gdyby pojawił się na scenie :(

Re: Depeche Mode

15-10-2013, 23:55

Petek napisał(a):

* "Delta Machine", Depeche Mode - największe rozczarowanie roku 2013 (a może i dekady)?! :(

Wybacz Petku, bardzo Cię lubię, mimo, że nasze poglądy na muzykę różnią się praktycznie o 360°, mam wielki szacunek do Ciebie, więc nie traktuj tego jako uszczypliwości, ale... im mniej dany album podoba się odbiorcy popowo-dyskotekowmu, tym lepiej tylko świadczy to o wartości muzycznej takiego albumu ;)
Mnie osobiście cieszy fakt, że dM nie idą w stronę popu czy wręcz dyskoteki. Delta Machine konceptualnie jest najlepszym albumem od czasów Ultry.

Petek napisał(a):Liczę, że za 4 lata będzie znacznie lepiej! ;)

A i tu się zgodzę z Tobą, zawsze może być jeszcze lepiej, choć, rzecz jasna, obaj słowo "lepiej" rozumiemy zgoła odmiennie :)

Re: Depeche Mode

17-10-2013, 15:29

astiz P- Orridge napisał(a):nasze poglądy na muzykę różnią się praktycznie o 360°

Jak o 360', to chyba nie bardzo sie roznia :)

A Delta Machine jest swietna! Wytrzymala probe trasy koncertowej. Higher Love, Angel, Soothe My Soul brzmia na zywo bardzo dobrze!

Re: Depeche Mode

17-10-2013, 16:34

ralph napisał(a):
astiz P- Orridge napisał(a):nasze poglądy na muzykę różnią się praktycznie o 360°

Jak o 360', to chyba nie bardzo sie roznia :)


hahaha :lol:

ralph napisał(a):A Delta Machine jest swietna! Wytrzymala probe trasy koncertowej. Higher Love, Angel, Soothe My Soul brzmia na zywo bardzo dobrze!


Dla mnie "Heaven" jest wyśmienite :)

Re: Depeche Mode

01-02-2014, 11:42

Witajcie!

Na: facebook.com > 80s New Wave Synthpop Romantics - weekend z Depeche Mode!

* facebook.com > 80s New Wave Synthpop Romantics - teledyski, koncerty, wywiady, zdjęcia, materiały z prasy, dot. m.in: Pet Shop Boys, Depeche Mode, New Order, Kraftwerk, Jean Michel Jarre, The Human League, Soft Cell, OMD, Frankie Goes To Hollywood, Ultravox, Alphaville, Duran Duran, Bronski Beat, Erasure, Yazoo, ABC, Visage, Gary Numan itp... - Polecam!

Pozdrawiam Was!

Re: Depeche Mode

09-05-2014, 16:04

Dla dzisiejszych Jubilatów - mojej Kochanej Mamy oraz Dave'a Gahan'a, życzenia co najmniej 101 lat w zdrowiu, szczęściu i miłości!
- Mariusz :)


Obrazek

Re: Depeche Mode

10-06-2014, 12:08

3

Obrazek

Re: Depeche Mode

11-06-2014, 13:31

2

Obrazek

Re: Depeche Mode

11-06-2014, 13:32

1

Obrazek
Odpowiedz