Wszystko co dotyczy Pet Shop Boys
Odpowiedz

Annually 2023

21-12-2022, 8:27

Obrazek''

Bez zbędnego przedłużania - czy zamawia ten materiał większa grupa osób? Koszt przesyłki wynosi ok 75 zł. Nie ma absolutnie sensu zamawiać tego solo. Może, zbierze się grupa osób zainteresowanych wspólnym adresem dostawy, a potem roześle się to po Polsce? 5-6 osób byłoby idealnie.

Re: Annually 2023

21-12-2022, 9:33

A jeszcze rozwijając temat to oto co konkretnie byłoby do zamówienia za te 75 zł:

• Dziennik i zdjęcia zza kulis pierwszego etapu trasy Dreamworld, w tym występu jako headliner na Other Stage na festiwalu Glastonbury.

• Neil i Chris rozmawiają o trasie koncertowej Unity Tour po Ameryce Północnej Pet Shop Boys/New Order z ekskluzywnymi zdjęciami autorstwa dyrektora kreatywnego New Order, Warrena Jacksona.

• Z archiwum: artykuł i zdjęcia przedrukowane z magazynu The Face z 1993 r., przedstawiające pierwszą wizytę PSB w Rosji, kiedy uruchomiono MTV Rosja i nakręcono część teledysku „Go West” w Moskwie. Neil i Chris również przekazują swoje wspomnienia z tej podróży sprzed prawie 30 lat.

• Aktualności z minionego roku i informacje o planach na przyszłość.

• Oraz zdjęcia, odpowiedzi na listy fanów i nie tylko.

• Lost, ekskluzywna płyta CD z czterema utworami, zawierająca niepublikowane wcześniej dema: „The Lost Room”, „I Will Fall”, „Skeletons In the Closet” i „Kaputnik”.

I pamiętajcie że Annually wyjdzie dopiero w połowie kwietnia więc na szybszą dostawę nie ma raczej co liczyć...

Tak więc cierpliwości, cierpliwości, cierpliwości... :)

Re: Annually 2023

22-12-2022, 8:35

Nie no, zamówienie jest tak skonstruowane, że 75 zł to koszt wysyłki, łącznie wychodzi ponad 200 zł :/

Dlatego moje pytanie aktualne, chociaż nie wiem czy te wspomniane 5-6 osób w ogóle zajrzy w ten wątek :D

Re: Annually 2023

22-12-2022, 10:36

verybilingual napisał(a):Nie no, zamówienie jest tak skonstruowane, że 75 zł to koszt wysyłki, łącznie wychodzi ponad 200 zł :/


Dokładnie... Cena Annualy to 25 funtów - szterlingów. Wg dzisiejszego (22.12.22, godz. 8:50) kursu 1 funt to 5,30 zł tak więc cena Annually według dzisiejszego kursu to w przeliczeniu 132,50 zł. Dodać jeszcze te 75 zł za przesyłkę to w sumie daje to dokładnie 207,50 zł. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie, niestety, za drogo :( ... Szczególnie że, tak szczerze mówiąc, to tak naprawdę interesują mnie z tego wszystkiego tylko dwie rzeczy: ta płytka z czterema nowymi piosenkami i plany zespołu na przyszłość, a konkretnie to to, czy planują na 2023 lub 2024 jakąś pełnowymiarową, nową płytę. Zwłaszcza, że od Hotspot minęły już prawie cztery lata...

verybilingual napisał(a):Dlatego moje pytanie aktualne, chociaż nie wiem czy te wspomniane 5-6 osób w ogóle zajrzy w ten wątek :D


Kto wie? Zobaczymy. :)

Re: Annually 2023

22-12-2022, 22:10

+1

Zamówiłem i czekam z niecierpliwością.

Czasy, gdy płyta z Hongkongu przychodziła za 15 USD, który kosztował 2,5 PLN niestety nie prędko wrócą (o ile wrócą).

Pozdrawiam
Dx2

Re: Annually 2023

05-01-2023, 1:29

serd napisał(a):
verybilingual napisał(a):Nie no, zamówienie jest tak skonstruowane, że 75 zł to koszt wysyłki, łącznie wychodzi ponad 200 zł :/


Zwłaszcza, że od Hotspot minęły już prawie cztery lata...


3 lata :roll:

Re: Annually 2023

06-01-2023, 3:16

Greg1986 napisał(a):
serd napisał(a):
verybilingual napisał(a):Nie no, zamówienie jest tak skonstruowane, że 75 zł to koszt wysyłki, łącznie wychodzi ponad 200 zł :/


Zwłaszcza, że od Hotspot minęły już prawie cztery lata...


3 lata :roll:


Łoj tam, łoj tam :) :roll:
Tak czy siak dużo czasu już minęło... :)

Re: Annually 2023

26-01-2023, 9:49

Jest już pre-order na Annually'23/Lost.
News z oficjalnej: https://www.petshopboys.co.uk/home
Pre-order: https://shop.petshopboys.co.uk/gb/pet-s ... 89907.html
Odpowiedz